Yazdır Büyült Küçült

Multiplan PVC Membranları bağımsız test laboratuvarları ve akredite üretim laboratuvarları tarafından çok sıkı takip edilen EN, CE, GOST ve ISO 9001 standartlarında yüksek kaliteli olarak üretilmekte olup, ürünlerimiz 10 yıl süreyle üretici firma garantisi altındadır.

 

Ürünlerimiz onaylı uygulamacılar ve uygun aksesuarlarıyla birlikte kullanıldığında “10 yıl” boyunca su sızdırmazlık garantisi veren tek kat membran üreticisidir. Tek kat membran üreticileri garanti programının gereklilikleri olan müteahhitlere lisans verme, eğitim, iş denetlemeler ve teknik danışmanlık gibi hizmetleri de kısa sürede geliştirdiler. Bugün müteahhit lisans programı ve çatı denetlemeleri sayesinde, üretici olarak bütün sistemin su geçirmezliğini temin ediyor ve garanti veriyor. İlgili garanti beyanımız için lütfen firmamız ile temas kurunuz.


Tek kat membran çatı sistemleri güvenilirdir, buna rağmen eğer bir sorun ortaya çıkarsa genellikle montajda işçilik hatasından kaynaklanmaktadır. Bunun için, üreticiler mal sahibini ve kendilerini ortaya çıkabilecek sorunlara karşı korumak için dikkatli çatı denetlemeleri yapmakta ve sürekli usta eğitim programları düzenlemektedirler.