Yazdır Büyült Küçült

Multiplan Enerji ve Su Yalıtım Sistemleri San. Tic. A.Ş., Türk sanayicisi ve inşaat sektörünün talep ettiği yüksek kaliteli ürünleri, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki son teknolojiye uygun fabrikalarında üretmektedir.

2004 yılında Nuhgroup ve Almanya’nın önde gelen PVC su yalıtım membranları üreticisi olan VWS Multiplan firmalarını bir araya getirdik ve bu sayede Türkiye’de Multiplan Enerji ve Su Yalıtım Sistemleri’ni kurmuş olduk. Firmamız, Almanya ve Macaristan fabrikalarından sonra İstanbul Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yaklaşık 10 milyon m2 üretim kapasitesine sahip modern üretim tesislerinde ürettiği PVC ve TPO bazlı membranları, yapı sektörünün hizmetine sunuyor. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, Türkiye’de yalıtım konusunda çağdaş bir hizmet tekniği oluşturmak ve Türk yalıtım piyasasının gelişimine katkıda bulunmak firmamızın amaçları arasında yer alıyor.


Bünyemizde yer alan Ar-Ge firmamız sayesinde kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve geleceğe dönük faaliyetlerimizi büyük bir heyecan ve titizlikle sürdürüyoruz. Ar-Ge ve teknik ofisimizin desteği ile projelere özel uygulama detay ve çözümleri üreten firmamız, sentetik örtülerde Avrupa’nın en büyük ilk üç yalıtım firması içinde yer alıyor.


Türkiye’de ilk kez gerçek anlamda PVC membran üretimini gerçekleştiren firmamız, yapılara temelden çatıya kadar su yalıtımında kesin çözüm sunuyor. Multiplan Yalıtım Sistemleri olarak; temeller, çatılar, teraslar, bahçe teraslar, balkonlar, tüneller, metro uygulamaları, yer altı otoparkları, otopark çatıları, yollar ve göletler gibi sayısız alanda su yalıtımı sağlıyoruz. Multiplan su yalıtım membranları, bağımsız test laboratuvarları tarafından takip edilen TSE, CE, İSO 9001 ve FM standartlarında yüksek kaliteli olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz onaylı uygulamacılar ve uygun aksesuarlarıyla kullanıldığı projelerde firmamızın 10 yıl süreyle garantisi altındadır. İlgili garanti beyanımız için lütfen firmamız ile temas kurunuz.


Geliştirdiği ürünlerle yalıtım sektörünün gelişimine büyük katkı sağlayan firmamız PVC membranların yanı sıra Mavisu adlı ürünümüz ile su depolarının yalıtımına da çözüm oluyor. İçme suyu ile temasa uygunluk sertifikasına sahip bir ürün olan Mavisu, içme ve kullanma suyu depolarının izolasyonunda son kat olarak kullanılıyor.


19 Nisan 2011’ de Yapı Endüstri Merkezi’nde lansmanını yaptığımız TPO membran, firmamızın Türk yalıtım sektörü için getirdiği son yenilik. Çatılarda son teknoloji ürünü olan TPO bazlı su yalıtım membranını İtalya’dan Çin’e kadar olan coğrafya ’da ilk kez biz üretiyoruz. Multiplan Enerji ve Su Yalıtım Sistemleri olarak, dünyada TPO membran üreten sekiz firmadan biri konumundayız. Türk çatı sektöründe bir devrim niteliği taşıyan TPO Çatı Membranları, çatılarda su yalıtımı sağlamasının yanı sıra hem enerji üretimine imkân veriyor hem de yüzde 80’e varan yansıtıcılığı sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor.