Yazdır Büyült Küçült
24-08-2011 Nuh Group Uluslararası Fuarda

Nuh Group 02-06 Haziran  tarihleri arasında Gaziantep'te düzenlenen 6. Uluslararası Komşu Ülkeler Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuar'ına katıldı.

 

FUARA İLGİ OLDUKÇA AZDI

Gaziantep'te 4 gün boyunca süren yapı malzemeleri yanı sıra birçok ürünün sergilendiği 6. Uluslararası Komşu Ülkeler Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuar'ına yerli ve yabancı yaklaşık 100'e yakın firma katıldı. Yerli ziyaretçilerin yanı sıra Irak, Suriye ve İranlı ziyaretçilerin de ilgi gösterdiği fuara ziyaretçi sayısının önceki yıllara nazaran az olması ise dikkat çekti. Fuara katılan Nuh Group bünyesinde faaliyet gösteren Nuh Panel, Nuh Container, Norus ve Nuhpol firmaları ise panel, container ve membranlı panel gibi birçok ürünü sergileme imkânı buldu. Ürünler içerisinde en çok ilgiyi ise membranlı panel gördü.

 

IRAKLILARIN GÖZDESİ MEMBRANLI PANEL

Fuara katılan Nuh Group adına konuşan Nuh Panel İhracat Sorumlusu Ziya Yanık, fuarın kendileri açısından olumlu geçtiğini söyleyerek şöyle devam etti:

 "Irak distribütörümüz Nergis Gıda ile ortaklaşa açtığımız standımızda ürünlerimizi sergileme olanağı bulduk. Yeni müşteriler ve pazarlar bulma noktasında fuar bizim açımızdan olumlu geçtiğini söyleyebiliriz.  Fuarın, uluslararası düzeyde komşu ülkeler menzilli bir fuar oluşundan dolayı başta Suriyeli ve Iraklı ziyaretçiler olmak üzere İran ve Ortadoğu kökenli ziyaretçiler ürünlerimize yoğun bir ilgi gösterdiler."

Yanık, firma olarak dört gün boyunca sergiledikleri ürünlerden en çok dikkat çeken ürünün membranlı panel olduğunu ifade ederek,"Sergilediğimiz ürünlerimiz arasında özellikle Iraklılar tarafından en çok dikkat çeken ürünümüz membranlı panel oldu. Kendilerine yabancı bir yapı malzemesi olduğu için ürün hakkında bizlere sürekli sorular sorup detaylı bilgi aldılar" dedi. 

Web Tasarım - Acıbadem Medya