Yazdır Büyült Küçült
09-04-2012 Multiplan Kiev Metrosu'nda

Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde (GOSB) faaliyet gösteren Multiplan, kendi tesislerinde ürettiği tünel membranlar Kiev metrosu inşaatında kullanıldı.

 

Sentetik ürün pazarında Avrupa'nın en büyük firmalarından biri olan Multiplan'ın, GOSB'daki tesislerinde ürettiği PVC tünel membran Ukrayna'nın başkenti Kiev'de yapılan metro tünel inşaatında kullanıldı. Metro projesi Türk ve Ukraynalı mühendis ve mimarlarca yürütüldü. İnşası ise Multiplan Ukrayna distribütörü Antalya Group tarafından gerçekleştirildi.Ukrayna Başbakanı Mykola Azarov tarafından 27 Aralık'ta açılan Kiev metrosu Multiplan'ın Türkiye dışında gerçekleştirdiği ikinci büyük proje özelliği taşıyor.

 

ÇALIŞMALARIN MEYVESİNİ ALDIK

Konu hakkında bilgi veren Multiplan Yalıtım Sistemleri İhracat Sorumlusu Erhan Ersoy, 2011 yılı itibarıyla Kiev metro idaresiyle çalışmaya başladıklarını ve iki yıldan beri sürdürdükleri çalışmaların meyvesini aldıklarını söyledi. Kiev metrosu Proje Direktörü Oleg Lucasevich ise metro inşaatında Multiplan PVC Tünel membranlarının kullanımından ve verilen hizmettten duydukları memnuniyeti aktararak, ürün kalitesi ve lojistik hizmetlerden övgüyle bahsetti.

Web Tasarım - Acıbadem Medya