Yazdır Büyült Küçült
20-10-2011 Multiplan Kafkasya pazarında

Sentetik ürün pazarında Avrupa’nın en büyük ilk üç firmasından biri olan  Multiplan Yalıtım Sistemleri A.Ş Kafkasya'daki pazar hacmini artırıyor. Firma Azerbaycan ve Ermenistan'dan  sonra Gürcistan'a da ihracat yapmaya başladı.

 

Nuh Group bünyesinde 2004 yılında kurulan ve kısa bir süre zarfı içinde sentetik ürün pazarında Avrupa’nın en büyük ilk üç firmasından biri olma başarısı gösteren  Multiplan Yalıtım Sistemleri A.Ş  her geçen gün pazar hacmini artırıyor. Azerbaycan, Almanya, Ukrayna ve son olarak Ermenistan'a ihracat yapan Multiplan Yalıtım Sistemleri A.Ş Gürcistan'a da  ihracat yapmaya başladı.

 

"MULTİPLAN İSİM YAPACAK"
Geçtiğimiz haftalarda Gürcistan ihracatı gerçekleştiren Multiplan Yalıtım Sistemleri A.Ş İhracat Sorumlusu Ertuğrul Celep  konu hakkında yaptığı açıklamada, Multiplan isminin önümüzdeki yıllarda Kafkasya pazarında daha sıklıkta anılanacağını söyleyerek, "Bir senedir devam eden Azerbaycan bayimize kısa süre içerisinde Ermenistan  ve Gürcistan bayilerinide ekledık. Bölgedeki iş potansiyelinin ne kadar yüksek olduğunun farkındayız.Bu  bölgede önümüzedeki yıllarda Multiplan ismi daha sıklıkta anılmaya başlanacaktır" dedi.

 

"AMAÇ KALICI OLMAK"
İhracat Sorumlusu Celep Multiplan'ın kurulduğu yıldan bu yana sürekli pazar hacmini arttırdığını söyleyerek, "2004 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana kendini geliştiren pazar  payını artıran firmayız. Avrupa'dan sonra Kafkasya pazarında da kendimize yer bulmaya başladık. Amacımız Kafkasya'da kalıcı olmak ve satış hacmimizi artırmaktır. Ayrıca  Türk malı olan membranımızı yurtdışında en iyi şekilde tanıtmak. Bu doğrultuda çalışmalarımıza aralıksız devam etmekte ve ihracat hacmimiz her geçen gün daha da ileriye gitmektedir" şeklinde konuştu.

Web Tasarım - Acıbadem Medya