Yazdır Büyült Küçült
20-11-2013 Küresel Su Yalıtımı Zirvesinde Bir Türk

Multiplan Yönetim Kurulu Üyesi ve ÇATIDER Başkanı M. Nazım Yavuz, Almanya’da onur konuğu olarak katıldığı ve dünya sektör liderlerini bir araya getiren Waterproof Membranes 2014 Konferansı’nda açılış konuşmasını yaptı.

 

Bu yıl sekizincisi düzenlenen, 25 ülkeden 150’nin üzerinde katılımcının yer aldığı Waterproof Membranes 2014 Konferansı’nın açılış konuşmasını Multiplan Yalıtım Sistemleri A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi ve ÇATIDER Başkanı M. Nazım Yavuz gerçekleştirdi. M. Nazım Yavuz, Waterproof Membranes 2014 Konferansı’nın “Sektöre Genel Bakış” temalı ilk gününde, “Türkiye’de Su Yalıtımı” başlıklı konuşması ile yalıtım ve inşaat sektörünün devlerini bilgilendirdi.

Almanya’nın Bonn şehrinde, Maritim Hotel’de düzenlenen Waterproof Membranes 2014 Konferansı, sektörün önde gelen yalıtım malzemeleri üreticilerini bir araya getirdi. İki gün süren konferansta su yalıtım membran pazarındaki trendler, araştırmalar ve uygulamalar, alanında uzman isimler tarafından masaya yatırıldı. Türkiye’yi temsil eden Multiplan Yönetim Kurulu Üyesi ve ÇATIDER Başkanı M. Nazım Yavuz, açılış konuşmacısı olarak 18 Kasım’da konferansa damgasını vurdu. M. Nazım Yavuz “Türkiye’de Su Yalıtımı”  başlıklı açılış konuşması ile ülkemizde membran üretimi ve uygulamaları konularında gelinen son noktayı anlattı. Konuşmasında Türkiye’de inşaat sektörüne yön veren sosyal ve ekonomik parametrelere değinen M. Nazım Yavuz, membran pazarının gelişimini rakamlarla ifade etti.

Web Tasarım - Acıbadem Medya